Çağrı Merkezi: 0 850 303 1542

İptal Ve İade

www.renkte.com müşterisiyseniz değerlisiniz çünkü müşterilerimizin memnuniyeti ve beklentileri bizim için önemlidir bu nedenle değişim ve iade güvenceniz bulunmaktadır. Herhangi bir nedenle siparişinizden memnun kalmazsanız, satın aldığınız ürün yada ürünlerinizi, orjinal ambalajında, kullanılmamış, yıkanmamış yada herhangi bir kuru temizlemeye maruz kalmamışve etiketleri çıkartılmamış olması koşuluyla teslim aldığınız tarihten itibaren 7 gün içinde değişim ve iade işlemi için geri gönderebilirsiniz. Maliyetine satılan sezon sonu outlet gibi kategorilerde yer alan ürünlerde herhangi bir işlem yapılmamaktadır.
 
Gönderim işlemleri hakkında daha detaylı bilgi almak ve süreci hızlandırmak için öncesinde mutlaka  +905537500407 Numaralı whatsapp hattımızdan iletişime geçmenizi tavsiye ederiz. Mesai saatlerimiz Hafta İçi 10:30 / 17:30 Şeklindedir.
 
Anlaşmalı olduğumuz tek kargo firması PTT KARGO'dur. Bunun dışında kalan firmalarla gönderilen kargolar ödemeli yada ödemesiz farketmeksizin teslim alınmayacaktır. Tüm Türkiye'de yer alan herhangi bir PTT Kargo şubesinden 304707018 CARİ KODU ile iade kargo ücretini ödeyerek ürün-ürünlerinizi geri gönderebilirsiniz.
 
1 Ekim 2022 Tarihinde yürürlüğe giren yasa gereği üründe herhabgi bir arıza yada defo bulunmuyor ise iade kargo ücreti TÜKETİCİ'ye aittir. 
 
Size gelen üründe herhangi bir arıza, defo, dikiş hatası, leke, yırtık vb. bir durum ile karşılaşırsanız kargoyu geri göndermenden önce mutlaka  +905537500407 Numaralı whatsapp destek hattımızdan konu ile alakalı kargo ücreti ödememek için talep oluşturmalısınız.